Töötajad

Ees- ja perekonnanimi

Kraad

Ametikoht

Ruum

Telefon

E-mail

Timo Kikas

PhD

biomajandustehnoloogiate professor,
õppetooli juht

A320

7313 163;
5302 3636

timo.kikas@emu.ee

 

Jüri Olt

DSc

põllundus- ja tootmistehnika professor

A314

7313 358;
5081 671

jyri.olt@emu.ee
 

Eda Merisalu

PhD.MD

ergonoomika ja
töötehnoloogia professor

A308

7313 313

eda.merisalu@emu.ee

 

Boris Reppo
 

DSc

emeriitprofessor

A226

7313 303
 

boris.reppo@emu.ee
 

Risto Ilves

PhD

sisepõlemismootorite dotsent

A307

7313 497;
5816 1529

risto.ilves@emu.ee
 

Arne Küüt

PhD

veotehnika dotsent

A307

7313 497;
5229 181

arne.kyyt@emu.ee
 

Arvo Leola Dr.Eng. biotehniliste süsteemide dotsent, õppedirektor A222 7313 312;
5170 900
arvo.leola@e.ee

Alexander Liyvapuu

PhD

mehaanika dotsent

A318

7313 319;
5361 4126

alexander.liyvapuu@emu.ee
 

Oliver Sada

PhD

ergonoomika dotsent

A217

7313301
 

oliver.sada@emu.ee

Tõnu Leemet

PhD

mõõtetehnika teadur

A213

7313 363;
5665 9869

tonu.leemet@emu.ee
 

Merlin Raud

PhD

bioenergeetika teadur

B118

7313 315;
5661 1303

merlin.raud@emu.ee
 

Aare Aan

PhD

mehaanika lektor

A311

7313 302;
5808 8219

aare.aan@emu.ee
 

Marten Madissoo

PhD

hüdraulika- ja pneumaatika lektor

A309

7313 317;
5561 7070

marten.madissoo@emu.ee
 

Lemmik Käis

MSc

masinaõpetuse lektor

A318

7313 319;
5900 6161

lemmik.kais@emu.ee
 

Taavi Leola

MSc

farmitehnika
ja töökeskonnaohutuse lektor

A217

7313301

taavi.leola@emu.ee
 

Alar Seiler

MSc

töökeskkonnaohutuse
lektor

A224

7313 309

alar.seiler@emu.ee
 

Kaie Ritslaid

MSc

lektor

A009

7313 496;
5349 9778

kaie.ritslaid@emu.ee
 

Triinu Sirge

MSc

nooremteadur

A116

7313 309

triinu.sirge@emu.ee
 

Märt Reinvee

MSc

spetsialist,
doktorant

A215

7313 313

mart.reinvee@emu.ee
 

Albert Avarand MSc nooremteadur,
doktorant
B118 7313 315

albert.avarand@student.emu.ee
 

Assar Luha

MD

nooremteadur,
doktorant

A215

7313 311

assar.luha@emu.ee

Kaarel Soots

MSc

nooremteadur
doktorant

A213

7313 363;
5695 5977

kaarel.soots@emu.ee
 

Lara Podkuiko

MSc

bioenergeetika nooremteadur,
dokrotant

A009

7313 496;
5594 1474

lara.podkuiko@emu.ee
 

Vahur Rooni

MSc

bioenergeetika nooremteadur,
doktotant

B118

7313 315;
5812 5059

vahur.rooni@student.emu.ee
 

Keio Küüt

MSc

doktorant

A309

5390 5363

keio.kyyt@student.emu.ee
 

Lisandra Meneses

MSc

doktorant

B118

7313 315
 

lisandra2@student.emu.ee
 

Kätlin Pitman

MSc

doktorant

B118

7313 315;
5398 6744

katlin.pitman@student.emu.ee
 

Veljo Raide

MSc

doktorant

A313

5301 0513
 

veljo.raide@student.emu.ee
 

Riin Raimla

MSc

doktorant

A308

7313 313

riin.raimla@emu.ee
 

Andrey Vlasov

MSc

doktorant

A313

5851 6464
 

andrey.vlasov@student.emu.ee
 

Tatevik Yezekyan

MSc

doktorant

A309


 

tatevik.yezekyan@student.emu.ee
 

Eino Aarend

MSc

spetsialist

A311

7313 302;
5803 2582

 

Galina Kononenko

 

laborijuhataja

A224

7313 309
 

galina.kononenko@emu.ee
 

Mihhail Ivanov

 

õppemeister

B103

5666 3245
 

 

Valentina Prigoževa

 

laborant

A316

7313 361

valentina.prigozeva@emu.ee