Biomajandustehnoloogiate õppetooli töötajad

Ees- ja perekonnanimi

Kraad

Ametikoht

Ruum

Telefon

E-mail

Timo Kikas

PhD

biomajandustehnoloogiate professor,
õppetooli juht

A320

7313 163;
5302 3636

timo.kikas@emu.ee

 

Jüri Olt

DSc

põllundus- ja tootmistehnika professor

A314

7313 358;
5081 671

jyri.olt@emu.ee
 

Eda Merisalu

PhD.MD

ergonoomika ja
töötehnoloogia professor

A308

7313 313

eda.merisalu@emu.ee

Erwan Yann Rauwel

PhD; DSc

materjalide- ja nanotehnoloogia professor

A217

7313 301

erwan.rauwel@emu.ee

Boris Reppo

DSc

emeriitprofessor

A226

7313 303

boris.reppo@emu.ee

Risto Ilves

PhD

sisepõlemismootorite
dotsent

A307

7313 497;
5816 1529

risto.ilves@emu.ee
 

Arne Küüt

PhD

veotehnika dotsent

A307

7313 497;
5229 181

arne.kyyt@emu.ee
 

Arvo Leola

Dr.Eng.

biotehniliste süsteemide
dotsent, õppedirektor

A222

7313 312;
5170 900

arvo.leola@e.ee

Protima Rauwel

PhD

materjalide- ja nanotehnoloogia vanemteadur

A217

7313 301

protima.rauwel@emu.ee

Tõnu Leemet

PhD

mõõtetehnika teadur

A213

7313 363;
5665 9869

tonu.leemet@emu.ee
 

Merlin Raud

PhD

bioenergeetika teadur

B118

7313 315;
5661 1303

merlin.raud@emu.ee
 

Kaarel Soots

PhD

teadur

A213

7313 363;
5695 5977

kaarel.soots@emu.ee

Tharaka Rama
Krishna Chowdary
Doddapaneni

PhD

järeldoktor

A318

7313 319

 

Aare Aan

PhD

mehaanika lektor

A311

7313 302;
5808 8219

aare.aan@emu.ee
 

Marten Madissoo

PhD

hüdraulika- ja pneumaatika
lektor

A313

7313 317;
5561 7070

marten.madissoo@emu.ee
 

Lemmik Käis

MSc

materjalitehnika lektor

A318

7313 319;
5900 6161

lemmik.kais@emu.ee
 

Taavi Leola

MSc

farmitehnika
ja tööohutuse lektor

A217

7313 312

taavi.leola@emu.ee

Alar Seiler

MSc

töökeskkonna ohutuse
lektor

A224

7313 309

alar.seiler@emu.ee

Kaie Ritslaid

MSc

kütuste ja määrdeainete
lektor

A009

7313 496;
5349 9778

kaie.ritslaid@emu.ee
 

Albert Avarand

MSc

nooremteadur,
doktorant

B118; A313

7313 315

albert.avarand@student.emu.ee

Assar Luha

MD

nooremteadur,
doktorant

A215

7313 311

assar.luha@emu.ee

Lisandra Marina
Da Rocha Meneses

MSc

nooremteadur,
doktorant

B118

7313 315

lisandra2@student.emu.ee

Vahur Rooni

MSc

bioenergeetika nooremteadur,
doktorant

B118

7313 315;
5812 5059

vahur.rooni@student.emu.ee
 

Märt Reinvee

MSc

doktorant, spetsialist

A215

7313 313

mart.reinvee@emu.ee

Anni Enn

MSc

doktorant

A308

53465356

annitrikk@gmail.ee

Isa Hasanov

MSc

doktorant

A313

7313 317

isa.hasanov@student.emu.ee

Kerttu Juhanson

MSc

doktorant

 

 

 

Riho Kägo

MSc

doktorant

A401a

7313360;
55695428

riho.kago@emu.ee

Keio Küüt

MSc

doktorant

A311

5390 5363

keio.kyyt@student.emu.ee

Toomas Laatsit

MSc

doktorant

 

 

toomas.laatsit@student.emu.ee

Margareta
Novian Cahyanti

MSc

doktorant

A313

7313 317

 

Kätlin Pitman

MSc

doktorant

B118

7313 315

katlin.pitman@student.emu.ee

Lara Podkuiko

MSc

doktorant

A009

5594 1474

lara.podkuiko@emu.ee

Mailis Polma

MSc

doktorant, operaator

   

mailis.polma@student.emu.ee

Veljo Raide

MSc

doktorant

A313

5301 0513

veljo.raide@student.emu.ee

Riin Raimla

MSc

doktorant

A308

7313 313

riin.raimla@emu.ee

Indrek Virro

MSc

doktorant, operaator

 

5908 1360

indrek.virro@student.emu.ee

Tatevik Yezekyan

MSc

doktorant

A313

7313 317

tatevik.yezekyan@student.emu.ee

Eino Aarend

MSc

spetsialist

A311

7313 302;
5803 2582

-

Galina Kononenko

 

laborijuhataja

A224

7313 309

galina.kononenko@emu.ee

Mihhail Ivanov

 

õppemeister

B103

5666 3245

-

Valentina Prigoževa

 

laborant

A316

7313 361

valentina.prigozeva@emu.ee

Johann Olaf Lääne

 

operaator

 

5349 515

JohannOlaf.Laane@emu.ee