Töötajad

Ees- ja perekonnanimi Kraad Ametikoht Ruumi nr Telefon E-mail
Andres Annuk PhD professor, energeetikaosakonna juhataja A110 731 3322 Andres.Annuk@emu.ee
Kuno Jürjenson DSc emeriitprofessor A106a 731 3323 kuno.jurjenson@emu.ee
Eugen Kokin DSc dotsent A212 731 3326 eugen.kokin@emu.ee
Veli Palge DSc külalisõppejõud A205 731 3327 veli.palge@emu.ee
Tõnis Peets PhD dotsent, tehnikakandidaat A103 731 3324 tonis.peets@emu.ee
Kaupo Toom PhD dotsent A014-1 5552 1635 kaupo.toom@emu.ee
Alo Allik PhD teadur A301 731 3335 alo.allik@emu.ee
Toivo Leola MSc lektor A106a 731 3323 toivo.leola@emu.ee
Mart Hovi MSc lektor A205a 731 3056 mart.hovi@emu.ee
Külli Hovi MSc lektor A205a 731 3056 kylli.hovi@emu.ee
Erkki Jõgi MSc nooremteadur A212 731 3326 erkki.jogi@emu.ee
Vahur Põder PhD lektor A103 731 3324 vahur.poder@emu.ee
Maido Märss MSc lektor A106 731 3325 maido.marss@emu.ee
Janar Kalder MSc lektor A212 731 3326 janar.kalder@emu.ee
Hardi Hõimoja PhD lektor A103 731 3324 hardi.hoimoja@emu.ee
Toivo Kreutzberg   vanemlaborant A106 731 3325  
Heli Saaremets   vanemlaborant A108 731 3321 heli.saaremets@emu.ee