Töötajad

Protima Rauwel PhD materjalide- ja nanotehnoloogia vanemteadur, energiakasutuse õppetooli hoidja A110 7313322 protima.rauwel@emu.ee
Andres Annuk PhD energiavarustuse professor A103 55682624 Andres.Annuk@emu.ee
Kuno Jürjenson DSc külalisõppejõud A106a  7313323, 5136345 kuno.jyrjenson@emu.ee
Eugen Kokin DSc mõõtmise ja andmetöötluse dotsent A212  7313326, 5530453 eugen.kokin@emu.ee
Toivo Kabanen PhD energiakasutuse dotsent A301  7313335, 5047711 toivo.kabanen@emu.ee
Veli Palge DSc külalisõppejõud A205  7313327, 56648094 veli.palge@emu.ee
Alo Allik PhD nimetatud teadur A301  7313335, 56506517 alo.allik@emu.ee
Mart Hovi MSc soojusõpetuse ja informaatika lektor, doktorant A205a  7313056 mart.hovi@emu.ee
Külli Hovi MSc informaatika ja soojusõpetuse lektor A205a  7313056, 59127655 kylli.hovi@emu.ee
Erkki Jõgi MSc elektriajamite ja elektrotehnika lektor A212  7313326 erkki.jogi@emu.ee
Jaak Jõgi MSc elektrotehnika lektor A106  7313325, 5179428 jaak.jogi@emu.ee
Janar Kalder MSc elektroonika lektor, doktorant A212  7313326, 56282640 janar.kalder@emu.ee
Heino Pihlap MSc elektroonika lektor, doktorant A203  7313328, 5045701 heino.pihlap@emu.ee
Siim Muiste MSc nimetatud nooremteadur, doktorant A203  7313328, 56484245 siim.muiste@emu.ee
Allan Tooming MSc automaatika lektor, doktorant A301  7313335, 5213888 allan.tooming@emu.ee
Heiki Lill MSc nooremteadur, doktorant A221  7313330 heiki.lill@emu.ee
Heli Saaremets   vanemlaborant A108 7313321, 5179428 heli.saaremets@emu.ee