Töötajad

Ees- ja perekonnanimi Kraad Ametikoht Ruumi nr Telefon E-mail
Andres Annuk PhD energiavarustuse professor, energiakasutuse õppetooli hoidja A110 +372 731 3322 Andres.Annuk@emu.ee
Kuno Jürjenson DSc külalisõppejõud A106a +372 731 3323 kuno.jyrjenson@emu.ee
Eugen Kokin DSc mõõtmise ja andmetöötluse dotsent A212 +372 731 3326 eugen.kokin@emu.ee
Toivo Kabanen PhD energiakasutuse dotsent A301 +372 731 3335 toivo.kabanen@emu.ee
Veli Palge DSc külalisõppejõud A205 +372 731 3327 veli.palge@emu.ee
Tõnis Peets PhD külalisõppejõud A103 +372 731 3324 tonis.peets@emu.ee
Alo Allik PhD nimetatud teadur A301 +372 731 3335 alo.allik@emu.ee
Mart Hovi MSc soojusõpetuse ja informaatika lektor, doktorant A205a +372 731 3056 mart.hovi@emu.ee
Külli Hovi MSc informaatika ja soojusõpetuse lektor A205a +372 731 3056 kylli.hovi@emu.ee
Erkki Jõgi MSc elektriajamite ja elektrotehnika lektor A212 +372 731 3326 erkki.jogi@emu.ee
Vahur Põder PhD lektor A103 +372 731 3324 vahur.poder@emu.ee
Jaak Jõgi MSc elektrotehnika lektor A106 +372 7313325 jaak.jogi@emu.ee
Janar Kalder MSc elektroonika lektor, doktorant A212 +372 731 3326 janar.kalder@emu.ee
Heino Pihlap MSc energeetika spetsialist, doktorant A203 +372 731 3328 heino.pihlap@emu.ee
Siim Muiste MSc spetsialist, doktorant A203 +372 731 3328 siim.muiste@emu.ee
Allan Tooming MSc spetsialist, doktorant A301 +372 731 3335 allan.tooming@emu.ee
Heiki Lill MSc doktorant A221 +372 731 3330 heiki.lill@emu.ee
Heli Saaremets   vanemlaborant A108 +372 731 3321 heli.saaremets@emu.ee