Matemaatika ja füüsika osakonna töötajad

Info: Fr. R. Kreutzwaldi 56/1 - A416, üldtelefon 7313316

 

Nimi Amet, tead.kraad Ruum Telefon E-mail
Eve Aruvee osakonn juhataja, lektor mag(mat.stat.) A409

7313158

5100901

eve.aruvee@emu.ee
Erge Ideon dotsent, PhD (matem) A411 7313159 erge.ideon@emu.ee
Iraida Jeršova lektor, mag(loodusteadused) A414

7313316

5242779

iraida.jerhova@emu.ee
Jaak Jõgi lektor A412 7313316 jaak.jogi@emu.ee
Riho Kägo lektor, mag.phys A401a

7313360

55695428

riho.kago@emu.ee
Ott Krikamann lektor, MSc(füüsikahariduse) A418

7313316

56671930

ott.krikmann@emu.ee
Olga Liivapuu dotsent, PhD(matem) A411 7313159 olga.liivapuu@emu.ee
Annika Paltsepp lektor, MSc(matem) A409 7313158 annika.paltsepp@emu.ee
Olga Panova lektor, PhD(matem) A411 7313159 olga.panova@emu.ee
Margus Arak

TI direktor,

lektor, mag(keskkonnafüüsika)

A209

7313314

5654445

margus.arak@emu.ee
Vaike Tomann laborant A416

7313316

5225586

vaike.tomann@emu.ee
Heiki Tomann

mittekoosseisuline lektor,

tehnikateaduse magister

A416 7313316 heiki.tomann@emu.ee
Mati Heinloo emeriitprofessor, dr(füüs.mat) A401a 5510512 mati.heinloo@emu.ee
Jaak Jaaniste emeriitdotsent, knd(füüs.-mat) A418 50260045 jaak@obs.ee
Kaarin Riives-Kaagjärv emeriitdotsent, knd(füüs.-mat) A409    
Hillar Vallner emeriitdotsent, knd(füüs.-mat) A409   hillar.vallner@emu.ee