RAKENDUSFÜÜSIKA OSAKONNA TÖÖTAJAD

Aadress:  Fr.R.Kreutzwaldi 56/1 - A416, üldtelefon  7313316

 Nimi  Amet, tead.kraad  Ruum  Telefon  E-mail
  Ott Krikmann  osakonna juhataja, lektor,                       MSc(füüsikaharidus)   A418   7313316 56671930  ott.krikmann@emu.ee
  Margus Arak  TI direktor, lektor, mag(keskkonnafüüsika)   A209 7313314 5654445   margus.arak@emu.ee
  Iraida Jeršova  lektor, mag(loodusteadused)   A414 7313316 5242779   iraida.jershova@emu.ee
  Jaak Jõgi   lektor   A412 7313316   jaak.jogi@emu.ee
  Riho Kägo  lektor, mag.phys   A401a 7313360 55695428  riho.kago@emu.ee
Vaike Tomann  laborant   A416 7313316 5225586  vaike.tomann@emu.ee
         
  Mati Heinloo  emeriitprofessor, dr(füüs.mat)   A401a 5510512  mati.heinloo@emu.ee
  Jaak Jaaniste  emeriitdotsent, knd(füüs-mat)   A418 50260045  jaak@obs.ee
  Leiger Mättas  mittekooseisuline lektor, mag(füüs)   A414 55524200  
  Heiki Tomann  mittekooseisuline lektor,                   tehnikateaduse magister   A416  7313316  heiki.tomann@emu.ee
  Andres Karolin  mittekoosseisuline lektor, mag(füüs)   A416 56621632  andres.karolin@emu.ee