TI nõukogu

Tehnikainstituudi nõukogu nimeline koosseis on alates 01.09.2019 alljärgnev:

1. Ametikohast tulenevalt:
     1.1. Margus Arak; volituste kehtivuse aeg kuni 07.05.2023.

2. Nõukogu instituudipoolsed liikmed:
     2.1. Andres Annuk, professor, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020;
     2.2. Timo Kikas, professor, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020;
     2.3. Eda Merisalu, professor, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020;
     2.4. Jüri Olt, professor, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020;
     2.5. Eugen Kokin, dotsent, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020;
     2.6. Arvo Leola, dotsent, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020;
     2.7. Tõnu Leemet, teadur, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020;
     2.8. Ott Krikmann, lektor, volituste kehtivuse aeg 10.10.2017–09.10.2020.

3. Üliõpilaskonna esindajad:
     3.1. Heiki Lill, volituste kehtivuse aeg 01.09.2019–31.08.2020;
     3.2. Andres Kaljuste, volituste kehtivuse aeg 01.09.2019–31.08.2020;
     3.3. Andreas Kärp, volituste kehtivuse aeg 01.09.2019–31.08.2020.

4. Direktori määratud välisliikmed:
     4.1. Toomas Noorem, SA Tartu Teaduspargi direktor, volituste kehtivuse aeg kuni 07.05.2023;
     4.2. Eve Aruvee, lektor, volituste kehtivuse aeg kuni 07.05.2023;
     4.3. Kuno Jürjenson, emeriitprofessor, volituste kehtivuse aeg kuni 07.05.2023.

5. Nõukogu sekretär:

     5.1. Kerli Plato
 

Kinnitatud Eesti Maaülikooli rektori 13.09.2019 korraldusega nr 1-9.RR/128