Biomajandustehnoloogiate õppetooli töötajad

PhD
biomajandustehnoloogiate professor,
õppetooli juht
A320
7313 163;
5302 3636
DSc
põllundustehnika professor
A314
7313 358;
5081 671
PhD.MD
ergonoomika ja
töötehnoloogia professor
A308
7313 313; 5176 801
PhD; DSc
materjalide- ja nanotehnoloogia professor
A217
7313 301
Jansons, Mārcis PhD külalisprofessor A307 - Marcis.Jansons@emu.ee
Boris Reppo DSc emeriitprofessor A226 7313 303 boris.reppo@emu.ee
Risto Ilves PhD sisepõlemismootorite
kaasprofessor
A307 7313 497;
5816 1529
risto.ilves@emu.ee
PhD
mehaanika kaasprofessor

A414

7313136; 53885969
Dr.Eng.
biotehniliste süsteemide
dotsent, õppedirektor
A222
7313 312;
5170 900
Marten Madissoo PhD töötlemistehnika
nooremprofessor
A313 7313 317;
5561 7070
marten.madissoo@emu.ee
PhD
digitaalsete tootmistehnoloogiate vanemlektor
A213
7313 363;
5665 9869
Märt Reinvee PhD füüsilise ergonoomika vanemlektor A215 7313 313; 5348 1557 mart.reinvee@emu.ee
PhD
bioenergeetika teadur
B118
7313 315;
5661 1303
Lisandra Marina 
Da Rocha Meneses
PhD biokütuste teadur A309 7313 315 Lisandra.Meneses@emu.ee
PhD
Marie Curie stipendiaat, teadur
A318
7313 319
Fiaz Ahmad PhD järeldoktor/teadur A309   Fiaz.Ahmad@emu.ee
Sabarathinam Shanmugam PhD järeldoktor/teadur A309  
Kaarel Soots PhD materjali- ja töötlemistehnika vanemlektor A213 7313 363;
5695 5977
kaarel.soots@emu.ee
PhD
mehaanika lektor
A311
7313 302;
5808 8219
Taavi Leola MSc farmitehnika
ja tööohutuse lektor
A217 7313 312
Kaie Ritslaid MSc kütuste ja määrdeainete
lektor
A009 7313 496;
5349 9778
kaie.ritslaid@emu.ee
MSc
materjaliteaduse õpetaja
A318
7313 319;
5900 6161
MSc
töökeskkonna ohutuse
õpetaja
A224
7313 309
Margareta
Novian Cahyanti
MSc doktorant,
nooremteadur
A313 7313 317
Isa Hasanov MSc doktorant, 
nooremteadur
A313 7313 317 isa.hasanov@student.emu.ee
Sharib Khan MSc doktorant, 
nooremteadur
A313 7313 317 009sharibkhan@gmail.com
Tormi Lillerand MSc doktorant,
nooremteadur
A313 56747717 tormi.lillerand@student.emu.ee
tormiimpreza@gmail.com
MD
doktorant,
nooremteadur
A215
7313 311
MSc
doktorant,
nooremteadur
B118
7313 315;
5812 5059
MSc
doktorant,
nooremteadur
B118
-
Mailis Zimmermann MSc doktorant,
nooremteadur
A313 - Mailis.Zimmermann@emu.ee
Roland Allmägi MSc doktorant     roland.allmagi@student.emu.ee
MSc
doktorant
A308
53465356
Salini Chandrasekharan Nair MSc doktorant A313   salini.chandrasekharan@student.emu.ee
Riho Kägo MSc doktorant A412 7313360;
55695428
riho.kago@emu.ee
Harleen Kaur MSc doktorant A211 58925147 harleen.kaur@student.emu.ee
Rohit Kumar MSc doktorant A211 - rohit.kumar@student.emu.ee
MSc
doktorant,
spetsialist
A311
5390 5363
MSc
doktorant
B118
7313 315
MSc
doktorant
A009
5594 1474
MSc
doktorant
A309
5301 0513
MSc
doktorant
A308
7313 313
MSc
doktorant,
operaator
 
5908 1360
Eino Aarend
MSc
spetsialist
A311
7313 302;
5803 2582
-
Epp Mardi
BSc
külalisõppejõud
A308
7313 313
Galina Kononenko
MSc
assistent (õppetöö)
A224
7313 309; 5817 3057
Valentina Prigoževa
 
assistent (teadus- ja arendustöö)
A316
7313 361; 5560 0261