Töötajad

Protima Rauwel PhD õppetooli juht, energiakasutuse professor A110 7313322 protima.rauwel@emu.ee
Andres Annuk PhD energiavarustuse professor A106a 7313323, 55682624 Andres.Annuk@emu.ee
Sergio Pires Pimentel PhD taastuvenergia kaasprofessor A103 7313324 sergio.pimentel@emu.ee
Kuno Jürjenson DSc emeriitprofessor A205  5136345, 7313327 kuno.jyrjenson@emu.ee
Eugen Kokin DSc mõõtmise ja andmetöötluse dotsent A212  7313326, 5530453 eugen.kokin@emu.ee
Toivo Kabanen PhD energiakasutuse dotsent A301  7313335, 5047711 toivo.kabanen@emu.ee
Veli Palge DSc emeriitdotsent A205  7313327, 56648094 veli.palge@emu.ee
Mart Hovi MSc soojusõpetuse ja informaatika lektor, doktorant A205a  7313056 mart.hovi@emu.ee
Külli Hovi MSc informaatika ja soojusõpetuse lektor A205a  7313056, 59127655 kylli.hovi@emu.ee
Erkki Jõgi MSc elektriajamite ja elektrotehnika lektor A212  7313326 erkki.jogi@emu.ee
Jaak Jõgi MSc elektrotehnika lektor A106  7313325, 5179428 jaak.jogi@emu.ee
Janar Kalder PhD elektroonika lektor A212  7313326, 56282640 janar.kalder@emu.ee
Heino Pihlap MSc elektroonika lektor, doktorant A203  7313328, 5045701 heino.pihlap@emu.ee
Siim Muiste MSc nimetatud nooremteadur, doktorant A203  7313328, 56484245 siim.muiste@emu.ee
Allan Tooming MSc automaatika lektor, doktorant A301  7313335, 5213888 allan.tooming@emu.ee
Keshav Nagpal MSc doktorant A103 7313324 keshav.nagpal@student.emu.ee
Yashita Khunger MSc doktorant A103   yashita.khunger@student.emu.ee
Patricio Paredes  MSc doktorant A106 7313325 patricio.paredes@emu.ee
Heli Saaremets    assistent A108 7313321, 5179428 heli.saaremets@emu.ee